Přirozenou cestouOlomoucký čajO násNáš týmDyzajn k sežráníNoslávaFotogalerie a videaAktualityNapsali o násPodporují násMasážeKontakt
Kontakt
Obchůdek U Zeleného věnce
Dolní náměstí 8
779 00 Olomouc
tel.: 585 229 777
mob.: 773 200 602
Otevírací doba
po-pá 9-18
so 9-12

Kancelář
Chválkovická 122
779 00 Olomouc

Vzorková prodejna a kompletační dílna
​​Sokolská 7
779 00 Olomouc

prirozenoucestou@email.cz
Facebook
 
 
   

Aktuality


Finanční dar od firmy Barnys

Dne 9.2.2018 jsme navštívili v Praze naše přátele z firmy Barnys, která nám věnovala hodnotný finanční dar ve výši 25.000 Kč. Tato částka je určena na výrobu bezbariérové kuchyňské linky pro naše zaměstnance se zdravotním postižením. Děkujeme za příjemné setkání a velkou podporu, se kterou se nám hned pracuje lépe.Srdečně zdraví Filip

                            

 

 

 

Zahájení projektu Rozšíření sociální firmy Přirozenou cestou s.r.o.

Začátkem května 2017 jsme zahájili další etapu naší sociální firmy a rozrostli jsme se o pět nových zaměstnanců. Budou pracovat v kompletační dílně, kde vznikají naše čaje, dárkové balíčky a jiné skvělé věci. Projekt je podpořený z fondů EU, Operačního programu zaměstnanost, výzvy 067 a  pomáhá zaměstnat osoby znevýhodněné na trhu práce. U nás najdou práci dvě osoby na vozíčku, dvě osoby s lehčím postižením a jeden osobní asistent.

                              

PF 2018
Milí přátelé, 
přejeme vám hodně lásky, zdraví, radosti a spokojenosti, pracovních i osobních úspěchů do nového roku. Těšíme se na vás v roce 2018. Tým Přirozenou cestou

Velikonoční jarmark

Včera jsme prodávali na velikonočním jarmarku v RCO naše oblíbené oříškové kornoutky a čaje od Sonnentoru. Pro váš sváteční nákup máme otevřeno i v pátek a sobotu. Přejeme vám hezké Velikonoce. Tým Přirozenou cestou .

                             

Čaje s tváří
Vážení zákazníci,
představujeme vám kolekci čajů s tvářemi známých osobností, které zakoupíte v našem obchůdku U Zeleného věnce. Jedná se o čaje s tváří Věrky Novotné, Evy Kacanu, Báry Polákové, Pavla Lišky, Václava Dvořáka, Jiřího Ježka, Jindry Štreita, Petra Fialy a Ivo Viktorina.
 
Zdraví Filip
 
                              
PF 2017

Milí přátelé,
za vše děkujeme a přejeme pohodu a radost do nadcházejícího roku :-).

 

                            
 

Fotografie Jindřicha Štreita
Vážení přátelé,
podívejte se na tři fotografie Jindřicha Štreita, které milujeme :-)
 
S přátelským pozdravem
Filip Hyrák
 
    
   

      

Podpořte nás na Startovači!

Přátelé, 7.11.2016 jsme odstartovali náš projekt Dyzajn k sežrání na Startovači. Podívejte se www.startovac.cz/projekty/dyzajn-k-sezrani/ a podpořte nás :-). DĚKUJEME!!!

 

                       

Běh pro Paraple
Vážení přátelé,
tým Centra Paraple z Prahy projede tento týden také Olomoucí v rámci akce Metrostav Handy Cyklo Maraton. Pozdravit účastníky bude možné na Horním náměstí v Olomouci ve středu 3.8. kolem 21. hod.
 

Pěkné léto přeje Filip Hyrák:-)

 

                        

Olomoucká štafeta na vozíku

Vážení přátelé,
letos se naše firma zůčastnila olomoucké štafety na vozíku, kterou pořádal spolek Trend vozíčkářů.

Zdraví Filip Hyrák

Fotogalerie

 

Pracovní návštěva Dolních Vítkovic

Ve středu 18.5.2016 jsme vyrazili do Ostravy za našimi obchodními partnery a současně jsme pracovně navštívili také industriální oblast Dolních Vítkovic. Spojili jsme tak příjemné s užitečným a návštěvu Dolních Vítkovic vřele doporučujeme.

Zdraví Filip Hyrák

Fotogalerie                  

                                                                                                                  

Návštěva z Divadla Malé hry v obchůdku

Vážení zákazníci,

tento čtvrtek jsme měli milou návštěvu. Přijela Barbora, Daniela a Nikola z brněnského Divadla Malé hry na nákup a také nasát atmosféru historické Olomouce. Udělali jsme pár nezbytných fotek a těšíme se na výlet do Brna do divadla, kam nás pozvaly.

Zdraví Filip Hyrák

Fotogalerie

                             
 

 

Bylinkové slavnosti v Čejkovicích 2015

Vážení zákazníci,

dne 6.9.2015 jsme se zúčastnili Bylinkových slavností v Sonnentoru. Zašli jsme do nového čajového salónu, ochutnali bio vegetariánskou stravu firmy Rebio, poslouchali cimbálovou muziku …. Výborný zážitek. Příští rok navštivte, vřele doporučujeme.

Zdraví Filip Hyrák

Fotogalerie

                          

Kavárna Předměstí v Šumperku

Vážení zákazníci,

dne 28.9.2015 jsme navštívili sociální podnik kavárnu Předměstí v Šumperku, kde pracují lidé, kteří to nemají na trhu práce jednoduché. Jestli budete mít cestu do Šumperka, určitě se zastavte si vychutnat výbornou kávu v útulném prostředí.

Zdraví Filip Hyrák

Fotogalerie

                          

Mléčný bar v Ostravě
Vážení zákazníci,
19.8.2015 jsme byli v Ostravě a zavítali jsme do zajímavé firmy - mléčného baru Na proti. Je to sociální podnik, který zaměstnává handicapované lidi. Tento podnik se zabývá pohostinstvím, kde si přijde na své i ten nejmlsnější jazýček. Měli jsme možnost ochutnat jejich výborné produkty, které sami vyrábějí. Pokud budete mít cestu do Ostravy, doporučujeme navštívit tento sociální podnik. Více na www.naproti.com.
 
Zdraví Filip Hyrák

Fotogalerie