Přirozenou cestouO násNáš týmFotogalerie a videaAktualityNapsali o násPodporují násMasážeZásilkovnaKontaktDoporučujeme
Kontakt
Přirozenou cestou s.r.o.

Otevírací doba
po-pá 9-18
so 9-12

Provozovna:

Přirozenou cestou - bylinky, aromaterapie
Dolní náměstí 8/9
779 00 Olomouc
tel.: 585 229 777
mob.: 773 200 602

prirozenoucestou@email.cz

Facebook
 
     

Aktuality


Čokolády od firmy Rapunzel

Rádi se zakousnete po obědě do čokolády a nevíte jakou si vybrat? Máme pro vás dvě nové čokolády od firmy Rapunzel. První je s poctivou mléčnou čokoládou a náplni karamelu. Druhá čokoládová novinka obsahuje rozinky, kousky oříšků s pravým rumem. Kdo by si nedal? Najdete je v našem obchůdku. Těší se na vás tým Přirozenou cestou.

Ledové džbánky

Osvěžení s ledovými čaji? Nabízíme vám tři ledové čaje s příchuti jahody se zázvorem, máty s čokoládou a pomeranče s bazalkou. Užijte si s vašimi nejbližšími. Těšíme se na vás tým Přirozenou cestou.

Tělové a ušní svíce od firmy Hoxi

Znovu u nás ušní a tělové svíce od firmy Hoxi. Svíce vám mohou pomoci zmírnit bolest na jakémkoli místě, utlumit migrénu.... V našem obchůdku. Těšíme se na vás tým Přirozenou cestou.

Václav Dvořák ze Sonnentoru v Čejkovicích

Přišel nás pozdravit Václav Dvořák ze Sonnentoru v Čejkovicích. Jsme rádi za společné setkání a budeme se těšit na další příjemnou návštěvu. Zjistili jsme od něj, že mají nové větší zázemí v Čejkovicích na výrobu čajů a koření. Doporučuji se tam podívat. Přeji hezkou polovinu týdne, tým Přirozenou.

 

Mycí olej THEA na oslabené vlasy

Představujeme vám nový regenerační mycí olej na vlasy Thea pro podporu narušené struktury vlasů a obnovy přirozeného lesku vlasů od Karla Hádka. Najdete ho v našem obchůdku, vyzkoušejte na vlastních vlasech. Těšíme se na vás tým Přirozenou cestou.

Domací linecké kolečka

Přijďte si koupit a ochutnat vynikající domácí linecká kolečka z poctivého másla, vajec, mouky a cukru od soukromé cukrářky. Těšíme se na vás tým Přirozenou cestou.

Domácí linecké koláčky

Další várka čerstvého lineckého je v našem obchůdku, Zastavte se, rychle mizí. Těšíme se na vás, tým Přirozenou cestou.

Londýnský autobus

Chystáte se s přáteli do Londýna? Zatím vám to časově nevychází? Nevadí, můžete zasnít při šálku čaje. Máme pro vás novinky edici čajů v dárkovém boxu v podobě Londýnského autobusu. Najdete v něm tři čaje: Neodolatelný Darjeeling, Rozkošná Mary Grey a Silný Assam. Provedou vás třemi důležitými zastávkami naší řady černých čajů. Šťastnou cestu! Hezký den vám přeje tým Přirozenou cestou.

Mixit vajíčka - Ruby čokoláda a Křupavé veggie kostičky s příchutí Goudy

Další novinkou z limitované edice nabízíme Mixit vajíčka - Ruby čokoláda. Jsou to nejoblíbenější pražené mandličky zalité v prémiové Ruby čokoládě. Neobsahují žádná barviva ani ovocné příchutě a to znamená, že růžová rubínová barva a ovocná chuť jsou 100% přírodní. Nejsou ani hořké, mléčné nebo sladké, ale okouzlí vás svou sametovou a svěží ovocnou chutí. Je to zcela nový čokoládový zážitek. Dále ochutnejte poslední novinku - Křupavé veggie kostičky s příchutí Goudy. Je to veganské, chutná to jako sýr, ale sýr to není. Schválně si zahrajte hru s přáteli a určitě řeknou, že je to sýr. Těšíme se na vaši návštěvu, tým Přirozenou cestou.

 

Tři novinky čajů od firmy Sonnentor

Chceme vám představit novinky od firmy Sonnentor. Čaje “Chvilka relaxace“, “Jiskra inspirace“, “Vlna elánu“. Najdete je v našem obchůdku. Těšíme se na vás tým Přirozenou cestou.

Velikonoční jazýčky

Velikonoce se blíží a máme pro vás novinky mléčné čokoládové velikonoční jazýčky a čokoládové jazýčky kocoura Mikeše. Přijďte si vybrat do našeho obchůdku. Těšíme se na vás, tým Přirozenou cestou.


 

Den dětí 2023

Nezapomeňte na vaše nejmenší, Den dětí 1.6. Nabízíme v našem obchůdku výborné bylinné čaje od firmy Sonnentor: “Bylinky na žížu“, “ Biorarášci poznávací sada“, “Usmrkánek“, “Zakrátko maminkou“ a mnoho dalšího pro vaše ratolesti. Těšíme se na vaši návštěvu tým Přirozenou cestou.

Prázdniny začínají

Konec školního roku se rychle blíží. Udělejte svým učitelům radost. Nabízíme vám čokolády, které potěší každého a mnoho dalšího. Naše kolegyně vám zabalí pro vaše oblíbené i vámi vybraný dárek z našeho sortimentu. Těšíme se na vás tým Přirozenou cestou.

Letní prázdniny před dveřmi

Letní prázdniny se rychle blíží. Nabízíme vám pro vaše učitele/ky i děti krásné oříškové hvězdice a kornouty. Naše šikovné kolegyně vám rády zabalí i jiné dárky. Těšíme se na vás, tým Přirozenou.

Dýňové semínko

Máte rádi semínka v jogurtu, v ovocné kaši, v pečivu a dalších oblíbených jídlech? Nabízíme vám novinku od firmy Iri natur “Dýňová semínka“ - zpříjemní chuť každého vašeho jídla. Budeme se těšit na vaši návštěvu. Hezkou středu přeje tým Přirozenou cestou.