Přirozenou cestouO násNáš týmDyzajn k sežráníFotogalerie a videaAktualityNapsali o násPodporují násMasážeZásilkovnaKontaktDoporučujeme
Kontakt
Přirozenou cestou s.r.o.

Otevírací doba
po-pá 9-18
so 9-12

Provozovny:

Přirozenou cestou - bylinky, aromaterapie
Dolní náměstí 8/9
779 00 Olomouc
tel.: 585 229 777
mob.: 773 200 602

Přirozenou cestou - káva & čaj
Dolní náměstí 8/9
779 00 Olomouc

prirozenoucestou@email.cz
Facebook
 
     

Aktuality


Domácí linecké koláčky

Další várka čerstvého lineckého je v našem obchůdku, Zastavte se, rychle mizí. Těšíme se na vás, tým Přirozenou cestou.

Londýnský autobus

Chystáte se s přáteli do Londýna? Zatím vám to časově nevychází? Nevadí, můžete zasnít při šálku čaje. Máme pro vás novinky edici čajů v dárkovém boxu v podobě Londýnského autobusu. Najdete v něm tři čaje: Neodolatelný Darjeeling, Rozkošná Mary Grey a Silný Assam. Provedou vás třemi důležitými zastávkami naší řady černých čajů. Šťastnou cestu! Hezký den vám přeje tým Přirozenou cestou.

Čokolády od firmy Natural Jihlava

Další novinky od firmy Natural Jihlava. První čokoláda je mléčná 45 % bez mléčného cukru z kakaových bobů. Druhá obsahuje kakaové máslo, kokos, mandlová pasta, sušené maliny. Najdete je v našem obchůdku pro chvilku se svými přáteli. Jste u nás vítání. Tým Přirozenou cestou.

Velikonoční jazýčky

Velikonoce se blíží a máme pro vás novinky mléčné čokoládové velikonoční jazýčky a čokoládové jazýčky kocoura Mikeše. Přijďte si vybrat do našeho obchůdku. Těšíme se na vás, tým Přirozenou cestou.


 

Tři novinky čajů od firmy Sonnentor

Chceme vám představit novinky od firmy Sonnentor. Čaje “Chvilka relaxace“, “Jiskra inspirace“, “Vlna elánu“. Najdete je v našem obchůdku. Těšíme se na vás tým Přirozenou cestou.

Domací linecké kolečka

Přijďte si koupit a ochutnat vynikající domácí linecká kolečka z poctivého másla, vajec, mouky a cukru od soukromé cukrářky. Těšíme se na vás tým Přirozenou cestou.

Mixit první novinka.

Objevte naše novinky od firmy Mixit. První novinkou je Mixit Crunchies - Malinové čokohrudky s mandlemi – z prémiové bílé čokolády a osvěžujících malin s nasekanými mandlemi. Druhou novinku je Křupavé ovoce - Malina. Zajímavostí tohoto produktu je, že 70 g mrazem sušených malin v tomto tubusu bylo připraveno ze 490 g čerstvého ovoce. Přijďte tyto výrobky ochutnat do našeho obchůdku. Budeme se na vás těšit tým Přirozenou cestou.

Mixit vajíčka - Ruby čokoláda a Křupavé veggie kostičky s příchutí Goudy

Další novinkou z limitované edice nabízíme Mixit vajíčka - Ruby čokoláda. Jsou to nejoblíbenější pražené mandličky zalité v prémiové Ruby čokoládě. Neobsahují žádná barviva ani ovocné příchutě a to znamená, že růžová rubínová barva a ovocná chuť jsou 100% přírodní. Nejsou ani hořké, mléčné nebo sladké, ale okouzlí vás svou sametovou a svěží ovocnou chutí. Je to zcela nový čokoládový zážitek. Dále ochutnejte poslední novinku - Křupavé veggie kostičky s příchutí Goudy. Je to veganské, chutná to jako sýr, ale sýr to není. Schválně si zahrajte hru s přáteli a určitě řeknou, že je to sýr. Těšíme se na vaši návštěvu, tým Přirozenou cestou.

 

Obchůdek na Dolním náměstí se mění a rozšiřuje sortiment.

Od středy 16.10.2019 od 12,00 hodin naplno. Otevíráme nové prodejní prostory na Dolním náměstí č. 8/9. Zastavte se k nám na kávu, čaj nebo jinou dobrotu. Těšíme se na vás. Více na olomouc.cz - nejlepší adresa ve městě

                            

Dobrolimonáda

Přátelé,

srdečně Vás zveme na naši akci. Už zítra 30.6.2022 proběhne Dobrolimonáda v prodejním okénku našeho sociálního podniku. Obslouží Vás skvělý tým ve složení Věrka Zukalová, Tomáš Hoplíček, Romana Navarová, Lukáš Navara, Zdeněk Zukal, Kateřina Kadlecová a Katerina Dutelly. Namíchají Vám báječné osvěžující limonády. Děkujeme všem co dorazí a podpoří naši činnost. 

 

Místo a čas konání: Přirozenou cestou sociální podnik, Dolní náměstí č. 8/9, Olomouc, od 9,00 do 17,00.